Sınıf Öğretmeni
Betül Yiğit

1987 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul - Gazi Osman paşa'da tamamladı. Üniversite eğitimini Trakya Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamladı. Halen İstanbul Üniversitesinde Çocuk gelişimi bölümünde devam etmektedir. 9 yıl çeşitli kurumlarda çalıştı. 2020 yılında Rawdah Okulları'nda göreve başladı. Evlidir. Boş zamanlarımda eğitim seminerlerine katılmayı ve kitap okumayı sever.


Anasınıfı Arapça Öğretmeni
Teeba OdabashıDevlet okullarında müzik eğitimi öğretmenliği ve Hama Valiliği Gençlik Enstitüsü'nde öğretmen eğitmeni olarak dört yıllık deneyim

İki yıllık iş sözleşmesi ile müzik eğitimi vermek üzere bir yetimhaneye yerleşti. Sonra İslam Cemiyetinin Karim Reda Saeed Özel Okulları 

Karim Reda Saeed'in özel okullarında, okullarda ve anaokullarında 15 yıllık öğretim 

Türkiye'ye taşındım ve Gaziantep'teki kası bayaz/Türk okulunda her sınıfa müzik eğitimi 

Suriyeli bir anaokulunda üçüncü çocukluk aşaması için sınıf öğretmeni Çocukların seviyelerini yetenekleri doğrultusunda yükseltebildim, belirli anaokulu müfredat ve ebeveynlerin ulaşmak istediği seviye

yılında Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme Enstitüsü tarafından Müzik Eğitimi Uzmanlığı sertifikasına sahiptir.

Şam Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından 2010 yılında uzmanlık (sınıf öğretmeni) ile verilen lisansa sahiptir.

2008 yılında özel ihtiyaçları olan kişileri entegre etme yöntemleri ve davranış değiştirme yöntemleri konusunda eğitim bitirme sertifikasına sahiptir.


Sınıf Öğretmeni
Aytaç Öter

1981 yılında Zonguldak Ereğli'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Balıkesir - Edremit'te tamamladı.  Uludağ Üniversitesi Sınıf  öğretmenliği ana bilim dalında lisans eğitimini tamamladı.


2003 yılında Bingöl-Adaklı ilçesinde öğretmenliğe başladı. 7 yıl hizmet verdikten sonra 2010 yılında İstanbul'a atandı. Burada çeşitli kurumlarda çalıştıktan sonra 2020 yılında Rawdah Okulları'nda göreve başladı. Halen Rawdah Okulları'nda görev yapmaktadır. Evli ve 2 (iki) çocuk babasıdır. Boş zamanlarında eğitim üzerinde araştırmalar yapmayı çok sever

Anasınıfı Öğretmeni
İlknur Kömürağası

1983 yılında İstanbul Fatih’de doğdu. Lise öğrenimini, İstanbul Sağmalcılar Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünden mezun oldu; üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Lisans 2. Sınıfta öğrenimine devam eden İlknur Kömürağası bu sene Rawdah Okullarında Anasınıfı öğretmenliği yapmaktadır.
Mesleğinde 10 yıllık tecrübeye sahip çeşitli okullarda Anasınıfı öğretmenliği yapmıştır. Boş zamanlarında mesleğiyle alakalı çeşitli faaliyetlere katılmayı ve kitap okumayı sever.


Arapça Öğretmeni
Manar Alsabbagh

1986 yılında Suriye'nin Şam şehrinde doğdu.
 İlk, orta ve orta okul eğitimimi, ilm bölümünü Suriye'de tamamladı.
Dört yıl okuduktan sonra Lübnan Eyaleti İslam Üniversitesi Da'wah Koleji'nden bir sertifika aldı.

Beş yıllık öğretmenlik tecrubesi bulunmakta.İşini ve çocuklarla uğraşmayı sever. 
Rawdah Okullarında Arapça ve Kur'an-ı Kerim öğretmeni olarak çalışıyor. 
Boş zamanlarında öğretim yöntemleri ile ilgili kitap ve araştırmalar okur, öğrencilerle ilgilenir, İngilizce ve Türkçe öğrenir.


Copyright © Rawdah 2021. Bütün Hakları Rawdah 'a aittir
Gizlilik Politikası , Şartlar ve & Koşullar