Sınıf Öğretmeni
Betül Yiğit5 Yaş Arapça Öğretmeni
Sheerin Jaha1985 yılında Suriye'nin Şam ilinde dünyaya geldim . Şam Üniversitesi Edebiyatı bölümünden mezun oldum . 5 yıldır Türkiye de ikamet etmekteyim . 1 sene Fen Maktoob Yayın Evinde yabancılar için Arapça öğrenimi için kitaplar yazdım . 3 yıl özel bir kolejde ilk ve ortaokul öğrencilerine arapça öğretmenliği yaptım . Aynı zamanda iki yıldır Türkiye'de yaşayan arap vatandaşları için kurs vermekteyim .Sınıf Öğretmeni
Aytaç ÖterArapça Öğretmeni
Dalal Aldroubi


1986 yılında Humus’da doğdu. İlk, orta ve lisans eğitimini Humus’ta tamamladı. Arap Dili ve Edebiyat Bölümünden dereceyle mezun oldu. 2009 yılından itibaren Humus ve Şam’da bulunan özel eğitim kurumlarında öğretmenlik yaptı. Öğretmeyi ve çocukları çok seven Dalal Öğretmen,  evli ve iki çocuk annesi.


4 Yaş Arapça Öğretmeni
Alaa Ghazi Essa


1992 Suriye doğumluyum.  2015 yılında Şam Üniversitesi Yüksek Dil Enstitüsü  Eğitim Birimi'nde okudum. Ayrıca Edebiyat Fakültesi İngilizce Bölümü'nden sertifika aldım. 1.sınıf öğrencilere öğretmenlik yaptım.


3 Yaş Arapça Öğretmeni
Merve SALİHOĞLU


1992 yılında Suriyenin başkenti olan Şam da doğdu. Şamlı, ilk ve orta öğrenimini Şamda tamamladı. Lise eğitimini alfatat al-arabiyye özel okulda tamamladı. Lisans eğitimini Süleyman demirel üniversitesi ilahiyat fakültesinde tamamladı. Lisans eğitiminin son döneminde Isparta kız anadolu imam hatip lisesinde stajyer öğretmenlik yapıp pedagojik formasyon eğitimi sertifikasını almaya hak kazandı. Bir yıl boyunca Ilk okul öğrencilerine arapça özel dersi verdi.5 Yaş Öğretmeni
Ceylan Merkit1992 yılında Mardin Yeşilli’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini, İstanbul Selçuk Anadolu Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Özel eğitim bölümünde; lisans eğitimini Erzurum Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünde tamamladı. Halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümüne devam eden Ceylan öğretmen 4 yıldır Rawdah Kids Anaokulumuzda sınıf öğretmenliği yapmaktadır. Boş zamanlarında çocuk kitapları yazmayı, kitap okumayı ve buz pateni kaymayı sever.


Copyright © Rawdah 2021. Bütün Hakları Rawdah 'a aittir
Gizlilik Politikası , Şartlar ve & Koşullar