MİSYONUMUZ

Amacımız, çocuklarımıza Arapçayı ikinci anadili olarak rahat ve konforlu bir ortamda, oyun temelli bir eğitimle doğal bir süreçte konuşturmaktır. Eğitim programlarımız, çocuk gelişimi alanında bilgili ve deneyimli eğitim kadromuz tarafından; çoklu zeka eğitimi ve etkin öğrenme yöntemleriyle, çocukların gelişim dönemleri ve karakteristik özellikleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Yabancı ve Türk öğretmenlerimizin eşliğinde sürdürülen aktif yabancı dil eğitimiyle öğrencilerimizin anadilleri dışında başka bir dilin düşünce sistemini de kavramaları için gerekli yetileri erken çocukluk döneminde kazanmaları sağlanmaktadır. Bu sayede beyin gelişiminin en hızlı olduğu çocukluk döneminde, yabancı dili öğrenme ve konuşma yetenekleri gelişir.

Yurt dışında farklı dillerde uygulanan bu sistemi dünyanın en önemli üç dili arasında yer alan Arapça'da uygulayan okulumuz; Mukaddes Kitabımız'ı anlayarak okuyan, son yüzyılda dünya dili haline gelen İngilizceyi konuşan, hayata çok yönlü donanımlarla adım atmış, öz güven sahibi, bilinçli nesiller yetiştirmektedir.

Copyright © Rawdah 2021. Bütün Hakları Rawdah 'a aittir
Gizlilik Politikası , Şartlar ve & Koşullar